Stratégia

Služby

Projekty

Klienti

Náš tím

MEDZI NAMI     

Stratégia

Áno. Svet médií je čoraz komplikovanejší, politici zavetrili šancu udržať sa pri moci o niečo dlhšie či o niečo pevnejšie tým, že budú našimi zvukovodmi častejšie prehrávať slovo kríza, informácií je tiež stále viac, najmä tých prvoplánových, jednostranných či nekvalitných. A vašou úlohou je nielen udržať, ale aj zvýšiť predaj, zlepšiť povedomie o značke, či dostať správnu informáciu k svojim potenciálnym klientom. Preto sme tu.

Čím sa líšime od ostatných? Tým, že ak vám navrhneme spoluprácu alebo s ňou súhlasíme, sme o kvalite a oprávnenom podieli vášho produktu na trhu presvedčení a je naším odhodlaním, túžbou a takmer posadnutosťou dokázať to. Pomáhame vám odlíšiť sa od ostatných, ktorí sa v súčasnej komunikačnej spleti strácajú. Darí sa nám to. Prečo? Pretože to pre nás nie je len služba, ktorú ponúkame. Je to ambícia založená na dôkladnej znalosti, odhodlanie, hobby i poctivé remeslo zároveň. Vieme, ako na to. Vieme, ako to robia tí najlepší a ako to robia naši susidia v ostatných európskych krajinách. Jediné, čo musíte vedieť vy je, čo chcete dosiahnuť.

Poznáme slovenského zákazníka, jeho otázky, pochybnosti, čo ho zaujíma i to, o čom ešte nevie, že ho zaujíma. Vieme, čo si ho získa, čo ho presvedčí, na čo siahne, čo vyskúša. Čo ocení. Nájdeme vhodnú formu informácie, jej obsah i dosah na cieľového respondenta. Pracujeme po dôkladnom zvážení a v oblastiach, v ktorých sa pohybujeme dokonale a s istotou. Presvedčte sa sami.
Euro a ceny

Snaha vyrovnať sa vyspelým krajinám, pričom väčšinou tak vnímame práve tie na západ od nás, kde už dávnejšie platí Euro, je na Slovensku prítomná. Porovnanie niektorých cien, ktoré je teraz vďaka rovnakej mene ľahšie však ukazuje, že pri cenách máme tendenciu predbehnúť všetky vyspelé krajiny. Mapujte ceny s nami, pomôžte nám informovať o tých komoditách, ktorým by sme sa mali v našich obchodoch oblúkom vyhnúť, ale aj o pozitívnych príkladoch, hodných nasledovania.

Napíšte nám